Otevřeno: 8:00 - 16:00 Po - Pá Hlavničkovo nábř. 5664, 762 01 Zlín

O nás

GAVI - váhy a vážní systémy

Naše firma byla založena v roce 1996 sdružením fyzických osob, provozující prodejní a servisní činnost v oblasti vah a vážících zařízení. Na počátku roku 2017 bylo sdružení transformováno na právnickou společnost GAVI – VÁHY, s.r.o.

Na základě vzrůstající poptávky byl sortiment doplněn o metrologické služby v oboru hmotnosti. Od počátku jsme se zaměřili na komplexní péči o své zákazníky, kvalitu a spolehlivost. Od počátku roku 2017 bylo sdružení transformováno na právnickou společnost GAVI – VÁHY, s.r.o.

Péče o zákazníka

Prodejem pro nás péče o zákazníka nekončí, provádíme odborné zaškolení obsluhy, záruční i pozáruční opravy, kontrolní prohlídky, pravidelnou údržbu a metrologické služby, jako jsou kalibrace vah či následné ověření každé dva roky. Naše servisní středisko provádí servis veškerých mechanických vah včetně jejich repase, dále různých typů elektronických vah i těch, které nebyly pořízeny prostřednictvím naší firmy.

Před předáním zboží zákazníkům je toto řádně překontrolováno a odzkoušeno etalonovým závažím, s návazností na státní etalony. Zajistíme všechny potřebné dokumenty jako návod v českém jazyce, prohlášení shody, kalibrační list (v případě vyžádané kalibrace), potvrzení o ověření (stanovené měřidlo).

Není pro nás důležité, jestli jste fyzická osoba či velká firma, ale jestli vám máme co nabídnout. Prioritou je individuální přístup k potřebě řešení vašich problémů, široký sortiment a kvalita námi nabízeného zboží a služeb, co možná nejkratší termín opravy či dodávky zboží a v neposlední řadě co nejlepší poměr kvalita/cena.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat. Zodpovíme veškeré Vaše dotazy a připomínky.

Zavolejte nám

Náš tým

Zustin Novak
Marketing Head
Hilix H. Hebboix
Team Leader
Liza Anderson
Electrician

Partneři