O nás

Naše firma byla založena v roce 1996 sdružením fyzických osob, provozující prodejní a servisní činnost v oblasti vah a vážících zařízení. V této právní formě působíme dodnes. Na základě vzrůstající poptávky byl sortiment doplněn o metrologické služby v oboru hmotnosti a prodej registračních pokladen včetně veškerého servisu. Od počátku jsme se zaměřili na komplexní péči o své zákazníky, kvalitu a spolehlivost.

Cílem naší činnosti je dosáhnout spokojenosti zákazníků.

Spolupracujeme s výrobci i dovozci námi nabízeného sortimentu. Pravidelně se účastníme školení a vlastníme certifikáty způsobilosti pro záruční i pozáruční servis. V naší nabídce naleznete pouze zařízení, na které jsme schopni zajistit veškerý servis včetně případných záručních i pozáručních oprav. Dlouholeté zkušenosti z praxe jsou předpokladem pro pomoc zákazníkům s výběrem nejlepšího řešení s důrazem na kvalitu i pořizovací cenu. Prodejem pro nás péče o zákazníka nekončí, provádíme odborné zaškolení obsluhy, záruční i pozáruční opravy, kontrolní prohlídky, pravidelnou údržbu a metrologické služby, jako jsou kalibrace vah či následné ověření každé dva roky. Naše servisní středisko provádí servis veškerých mechanických vah včetně jejich repase, dále různých typů elektronických vah i těch, které nebyly pořízeny prostřednictvím naší firmy.

Před předáním zboží zákazníkům, je toto řádně překontrolováno a odzkoušeno etalonovým závažím, s návazností na státní etalony. Na registračních pokladnách provedeme jejich základní nastavení. Zajistíme všechny potřebné dokumenty jako návod v českém jazyce, prohlášení shody, kalibrační list (v případě vyžádané kalibrace), potvrzení o ověření (stanovené měřidlo).

Každý zákazník je pro nás váženým partnerem, kterému pomůžeme s vážením.

Není pro nás důležité, jestli jste fyzická osoba či velká firma, ale jestli Vám máme co nabídnout. Prioritou je pro nás individuelní přístup k potřebě řešení Vašich problémů, široký sortiment a kvalita námi nabízeného zboží a služeb, co možná nejkratší termín opravy či dodávky zboží a v neposlední řadě co nejlepší poměr kvalita/cena.